онлайн казино Украины

У Чернігові планують встановити пам‘ятник Левку Лук‘яненку

Сьогодні, 13 серпня у залі засідань виконкому міськради відбулося засідання комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища міста Чернігова, де історики та громадські активісти обговорили встановлення пам’ятних знаків, а також перенесення міських пам’ятників та могил зі скверу Попудренка та Валу.

Як повідомляє Пресслужба міської ради, серед звернень громадян були такі пропозиції, як перейменування вул. Рокоссовського на проспект Левка Лук’яненка, а також встановлення пам’ятника видатному українському діячу. Оскільки комісія на сьогоднішній день не може впливати на назви вулиць, перейменування яких здійснюється на громадських слуханнях, дане питання, як і всі інші питання, які стосуються перейменувань, були зняті з розгляду.

Натомість, питання встановлення пам’ятника Левку Лук’яненку назвали важливим. Голова комісії та секретар міськради Олександр Ломако не виключає, що на вул. Рокоссовського, де колись жив Левко Лук’яненко, може бути створений новий сквер, який буде названий на честь нашого видатного земляка. Саме у цьому сквері і може буте встановлений пам’ятник.

Але члени комісії вирішили повернутись до цього питання, коли у ньому буде більше конкретики. Зокрема, коли буде у наявності візуалізація пам’ятника та відома його приблизна вартість. На думку членів комісії, реалізувати цей проєкт можна за рахунок спільного фінансування – частину грошей зібрати у вигляді пожертв громадян, а частину – з міського бюджету.

  • 0
Добавлено: 14-07-2021, 08:22
0
320

Похожие публикации


Наверх