онлайн казино Украины

Комунальники розповіли чому попиляли каштани в центрі Чернігова та що буде на їх місці

Комунальне підприємство «Зеленбуд» спиляло два каштани біля Апеляційного суду, в центрі Чернігова через «штормове попередження». Саме так пояснила дії підприємства його пресслужба.

Нагадаємо, що світлини спиляних дерев, які в соціальних мережах опублікував чернігівець Сергій Зосименко, обурили містян. Люди жалілися на те, що в рекордну спеку, з якою зіштовхнувся Чернігів минулого тижня, випилювання дерев, які дають бодай якусь тінь – це не що інше, як варварство. До того ж, старі дерева пиляють на вулицях міста не вперше.

КП «Зеленбуд» на своїй сторінці у мережі Фейсбук пояснило, що обидва каштани були небезпечні та до того ж ушкоджені міллю.

- Гілки крон дерев нависали над пішохідною частиною тротуару і могли внаслідок шквальних поривів вітру та буревію ушкодити людей. Це питання було вирішено нами оперативно. І, до речі, на вулиці Гетьмана Полуботка на засіданні громадської ради з питань озеленення ми планували заміну 23-ох дерев у цьому році і ми від своїх планів не відходимо. Біля суду лишились 2 пеньки - один з виду непоганий, а другий - підгнивший. Я сподіваюся, що вже після вихідних ми замінимо ці дерева на нові біля цієї установи. Ці каштани були висаджені близько 50-ти років тому, - прокоментував керівник КП «Зеленбуд» Артем Стах.

Підприємство планує зробити на місці видалених дерев якісні лунки та привезти дорослі дерева з розсадника, організувавши для них крапельний полив. Біля приміщення Апеляційного суду заплановано висадити липи-палліди віком близько 8-10 років, з обхватом стовбура 20-25 сантиметрів.

  • 0
Добавлено: 30-06-2021, 08:18
0
1 028

Похожие публикации


Наверх