онлайн казино Украины

У Чернігові послабили карантин. Що тепер можна і що ні?

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, яка пом’якшує карантинні обмеження. Документ було ухвалено ще 2 червня, але набрав чинності він лише зараз.

У постанові прописано, що масові заходи (культурні, розважальні, спортивні, релігійні тощо) можуть проходити при більшій кількості відвідувачів. Відтепер під одним дахом можна зібрати до 2/3 від загальної місткості зали чи іншого приміщення.

Це стосується в тому числі театрів, кінотеатрів та стадіонів, які дотепер працювали у режимі заповнюваності – не вище 50 %.

Коментуючи послаблення керівник відділу з цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради Григорій Годун зауважив, що також прибрані карантинні обмеження для закладів громадського харчування, які раніше забороняли нічну роботу кафе, ресторанів та барів

Відтепер заборона приймати відвідувачів з 24:00 до 07:00 більше не є актуальною, якщо нічний режим роботи закладу прописаний у її дозволах від міської влади.

Також постанова Кабінету міністрів передбачає критерії для переходу регіонів до зеленої зони карантину. Наразі усі області – у жовтій зоні. Аби «позеленіти», потрібно аби кількість нових випадків коронавірусу в регіоні за 14 попередніх діб була меншою 75 з розрахунку на 100 тисяч населення.

У випадку з Чернігівською областю мова йде про те, аби щодня протягом двох тижнів хворіло не більше 50 нових пацієнтів. Також потрібно досягнути певних показників з тестування.

Зелена зона в умовах діючого карантину (а його з весни 2020 року ніхто не скасовував) передбачає мінімум обмежень – носіння масок у громадських будівлях та транспорті і кількість пасажирів у транспорті – за кількістю місць для сидіння.

  • 0
Добавлено: 9-06-2021, 07:55
0
291

Похожие публикации


Наверх