онлайн казино Украины

Туристичний бум у Чернігові: скільки гостей міста відвідало місцевий заповідник

Майже увесь травень Чернігів міг приймати туристів з мінімальними обмеженнями, адже вже 6 травня наша область вийшла з «червоної» карантинної зони. Внаслідок цього була відновлена екскурсійна діяльність на всіх історичних та музейних об’єктах міста.

Про це повідомляє Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній».

"Вже з перших днів активізувалася відвідуваність виставок, а в перші вихідні травня тисячі поціновувачів старовини оглянули Антонієві печери та пам’ятки архітектури на Валу. Підсумки за останній місяць весни: близько 20 тисяч відвідувачів, 519 екскурсій. В основному екскурсії замовляли невеличкі групи людей (2-5 чоловік), але є позитивна тенденція до зростання кількості осіб у групах", - йдеться у повідомленні.

Подивитись на чернігівські історичні пам'ятки та відвідати музеї приїжджали з таких міст України як: Київ, Львів, Житомир, Полтава, Суми, Біла церква, Бровари та інші.

Значний відсоток туристів був з Київської області, але були відвідувачі й з Чернігівщини: Прилуки, Ніжин, Сосниця, Мена, Любеч. Також приїжджали туристи із-за кордону: Греції, Узбекистану, Німеччини, Великобританії.

Окрім цього, наприкінці травня до пам’яток заповідника прийшла «хвиля» школярів з Чернігова та Київської області.

  • 0
Добавлено: 4-06-2021, 08:03
0
308

Похожие публикации


Наверх