онлайн казино Украины

Вже на цьому тижні міський голова Чернігова планує дозволити працювати всім жителям міста

У четвер, 29 квітня, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко скликатиме міську комісію ТЕБ та НС для ухвалення рішення про скасування заборони щодо роботи непродовольчих магазинів, ТРЦ, спортзалів та інших закладів, які не працюють через локдаун.

Про це йдеться у повідомленні міського голови на його власній Facebook-сторінці.

- Дозволимо всім працювати і проситимемо поліцію ставити акценти в роботі на інших нагальних питаннях, а не на питанні функціонування малого і середнього бізнесу, якщо до того часу не буде відмінено "червону" зону карантину, - зазначив Владислав Атрошенко.

Зазначається, що показники, за якими визначається "червона" зона карантину в Чернігові та області почали падати, і тому місцева влада має надію на послаблення протиепідемічних заходів та перехід до "жовтої" зони карантину.

- Проте, навіть якщо цього не буде, ми маємо прийняти рішення про відновлення роботи малого і середнього бізнесу в місті, для зняття соціальної напруги. Я розумію, що це відповідальність перед законом, який це забороняє. Проте у нас є відповідальність перед людьми, які нас обирали. Без пафосних популістичних політичних заяв, це просто потрібно зробити. Люди місяць не працюють. А на рівень захворюваності це не впливає, - заявив очільник міста.

Також Владислав Атрошенко додав, що він неодноразово наголошував на неефективності карантинних обмежень, адже більшість людей їх банально не дотримується.

- Ефект від цих всіх заходів в Україні - 0,01 %, якщо ми говоримо про реальний результат заходів для епідемії ковіду. А от для бізнесу результат цих заходів катастрофічний. Це стосується сотень людей в нашому місті і їхній сімей, яким просто вже ні за що жити, - відзначив міський голова.

  • 0
Добавлено: 28-04-2021, 07:56
0
467

Похожие публикации


Наверх