онлайн казино Украины

Чи будуть у Чернігові вимикати електрику? Міністр сподівається, що ні

Виконувач обов'язків міністра енергетики України Юрій Вітренко в інтерв'ю DW вказав на дефіцит електроенергії на ринку, висловивши водночас сподівання, що найближчим часом віялових відключень не буде.

Юрій Вітренко сподівається, що в Україні попри дефіцит електроенергії дасться айближчим часом уникнути віялових відключень. Про це він заявив у п'ятницю, 15 січня, в інтерв'ю медіакомпанії DW.

– Зараз у нас є дефіцит електроенергії на ринку, – зазначив Юрій Вітренко. За його словами, це пов'язано з низьким виробітком енергії на сонячних та вітрових електростанціях через погодні умови, а також з дефіцитом вугілля на ТЕЦ.

– У нас не вистачає вугілля на складах і з наступного понеділка ми включаємо газомазутні блоки, тому що спостерігається дефіцит електроенергії, – продовжив в.о. міністра.

Брак вугілля на складах він пояснив тим, що останній квартал минулого року теплові електростанції працювали на піку потужностей, оскільки на ремонтах перебували блоки атомних електростанцій. За його словами, дефіцит електроенергії становить тисячі мегават, який планують покрити за рахунок включення газомазутних блоків.

– Я сподіваюся, що ми пройдемо наступний тиждень без блекаутів… Не буде віялових відключень електроенергії, – припустив Юрій Вітренко. Він додав, що Україна має стати частиною великої європейської енергосистеми, щоб такі ситуації не повторювалися в майбутньому.

  • 0
Добавлено: 18-01-2021, 07:58
0
420

Похожие публикации


Наверх