онлайн казино Украины

Сервісний центр МВС передав книжки маленьким пацієнтам Чернігівської дитячої лікарні

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Чернігівській області долучився до Міжнародного дня дарування книги ( International Book Giving Day) 14 лютого.

Начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області Серій Лук‘янчук передав у гематологічне, травматологічне та неврологічне відділення обласної дитячої лікарні друковані видання і побажав маленьким пацієнтам швидкого одужання.

Сергій Лук’янчук зазначив: «Світ дитини – тендітний та легко уразливий. Особливо, коли хвороба обмежує звичне життя дитини. Хороша книга може послугувати чудодійними ліками. Захоплення долею героїв, проживання нових емоцій, віра у добро, занурення у новий та незнайомий світ можуть стати певним кроком до одужання нашої дітвори».

Подаровані книги розраховані на дітей різного віку: проза та поезія від місцевих авторів Маргарити Бордонос та Тетяни Пакалюк, збірки українських авторів, твори класиків зарубіжної літератури. Для найменших – розмальовки, загадки, казки, лічилки.

Сергій Лук‘янчук зазначив, що дарувати книги дітям, особливо, коли вони потребують особливої турботи, це бажання звичайне людське бажання підтримати малечу.

«Здорова, весела та розумна дитина – це велике щастя. Книга – необхідна складова загального розвитку особистості. Читання хороших книг – це не тільки процес розвитку, збільшення словникового запасу, а ще і виховання читачем у самому собі найдостойніших людських чеснот. Читання приносить користь, яку неможливо переоцінити – це розвиток уяви, логічного мислення, грамотності, покращення пам‘яті. Книга дарує світ мрій, див, віри в любов».

Кажуть, що сучасні діти не читають. Це не зовсімтак. Читають, тільки змінився формат: паблік, тексти в соцмережах. Діти постійно « у тексті», вони спілкуються за допомогою клавіатури.

Але це не може зрівнятись з книгою, бо з давніх давен саме вона є тією скарбницею, що поєдную триєдність: минуле, сучасне та майбутнє. Велике бажання, щоб наші подаровані книги допомогли дітям зцілитися, повірити у себе, подарували яскраві та красиві емоції».

  • 0
Добавлено: 15-02-2021, 08:05
0
388

Похожие публикации


Наверх