онлайн казино Украины

Базу відпочинку з 30 будівель на березі Десни повернули державі

Чернігівська обласна прокуратура відстояла в суді повернення державі бази відпочинку, яка незаконно перейшла 4 роки тому у приватні руки.

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури та визнав за державою право власності на базу відпочинку загальною площею понад 700 квадратних метрів.

Спір стосувався понад 30 об’єктів нерухомості, що розташовані в лісовому масиві на березі річки Десна у Козелецькому районі Чернігівської області.

В суді прокурори довели, що об’єкти бази відпочинку довгий час перебували у користуванні державного підприємства «Українська студія хронікально-документальних фільмів».

У 2016 році приватний нотаріус на підставі підроблених документів вніс до Державного реєстру нерухомого майна відомості, відповідно до яких власником бази відпочинку стало приватне підприємство.

Нерухомість була внесена до статутного фонду цього підприємства та у подальшому, впродовж короткого періоду часу, двічі змінювала свого власника на підставі укладених угод.

Втім, за результатами розгляду справи, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог щодо визнання за Міністерством культури та інформаційної політики України права власності на базу відпочинку.

  • 0
Добавлено: 15-12-2020, 07:56
0
428

Похожие публикации


Наверх