онлайн казино Украины

«Jonathan Livingston» – на «Зеленій сцені» зазвучить музика, що дарує політ

Найближчої суботи до Чернігова завітає молодий український гурт з Києва Jonathan Livingston. Він подарує свою творчість жителям міста у рамках фестивалю «Зелена сцена». Саме цього дня там відбудеться проєкт «Молода Українська Музика I Кіно», який підтримав Український Культурний Фонд. Завдяки йому чернігівці побачать і почують творчість двох оригінальних українські музичні проєктів, а також переглянуть прекрасне українське кіно.

Одна лише назва гурту - Jonathan Livingston – здатна налаштувати слухачів на позитив до того, як пролунають перші звуки мелодій. Та й не дивно, адже вона відсилає нас до однойменного морського птаха, героя книги американського письменника Річарда Баха. У ній розповідається історія молодого мартина на ім’я Джонатан Лівінгстон, який усвідомив – життя не має полягати у безкінечному процесі добування їжі, а політ – це не тільки спосіб пересування. Саме тому, він почав робити те, чого до нього не робив жоден представник його виду – самовдосконалюватися.

Музика колективу видається невід’ємною від його назви. Вона не може залишити байдужим, адже увесь спектр найрізноманітніших емоцій викликаних нею здатен наблизити слухача до стану спорідненого зі справжнім польотом птаха.

Ефект досягається завдяки унікальному для української сучасної музики поєднанню живих інструментів: альт, контрабас, барабани, клавішні, акустична гітара. Окреме місце у цьому наборі посідає віолончель Гліба Іванова. А нетиповий чоловічий вокал Андрія Пантюха, який співає так немовби проживає кожну пісню, апріорі не може залишити байдужим.

Власне кажучи, музичний гурт і виріс навколо цих двох людей.

Андрій Пантюх почав виступати ще на перших курсах навчання на факультеті банківської справи КНЕУ. Пов’язувати майбутнє зі спеціальністю, яку він здобував у виші, Андрій не планував. Адже зрозумів – його покликання музика. Тоді він грав у кавер-бенді та виступав у різних закладах та пабах. Згодом же, бажання створювати власні тексти і музику змусило його працювати над першими власними проєктами і, зрештою, познайомило з випускником музичного училища, професійним віолончелістом Глібом Івановим.

«Я шукав віолончеліста у першу чергу. – згадує Андрій Пантюх, - У мене були пісні написані під гітару, і я був впевнений, що вона має звучати з віолончеллю».

Гліб Іванов вважає, що головна особливість їх творчості – це те, що вони пишуть музику не озираючись ні на кого, не думаючи про успіх, а покладаючись виключно на власні почуття. А ще найбільше цінує саме живі виступи.

«Мені подобається спілкування з публікою, - зазначив він, - Для мене контакт – це найбільше задоволення, як для музиканта. Хочеться ще виступати для людей».

Як зізнався Андрій Пантюх, для творців гурту Jonathan Livingston, музика – не просто хобі. Це, без перебільшення, спосіб пізнання життєвих істин та самих себе. Адже у піснях вони не тільки ставлять універсальні для кожної людини запитання, а й намагаються знаходити на них відповіді.

Наприклад, музичний альбом із красномовною назвою «Хто я?» (2019) Андрій Пантюх прокоментував так:

«В цьому альбомі я описав те, що зі мною відбувалось протягом двох останніх років, – те, як я жив і чим. – зазначив він, - В мене з’явилося маса запитань до себе самого, думки про минуле, теперішнє і майбутнє, про своє місце у цьому світі, чому я тут і навіщо, чому я займаюсь музикою, що вона для мене значить і для кого я пишу. Все це я і намагався сказати у цьому альбомі».

До слова, альбом гурту «Під зеленими осокорами», який побачив світ у 2018 році потрапив у «Топ -11» кращих альбомів року за версією The Village Україна.

А новий альбом «Дурман», за версією Karabas LIVE, потрапив до переліку кращих альбомів весни 2020 року.

Тож, найближчої суботи на чернігівців чекає не просто концерт цікавого музичного гурту, а своєрідна духовна мандрівка, здатна подарувати не лише незабутні емоцій, а й відповіді на запитання, які перед собою хоча б раз ставив кожен з нас.

P.S. Другими в цей день виступатиме єдина в світі soul-бандуристка - KRUTЬ, а завершувати проєкт «Молода Українська Музика I Кіно» на Зеленій Сцені буде ексклюзивний кінопоказ дебютної повнометражної комедії українського режисера Антоніо Лукіча – «Мої думки тихі». Звукорежисер Вадим (Андрій Лідаговський) переживає часи невдач. І ось доля посміхається - Вадиму пропонують записати звуки українських тварин. Платити за роботу буде канадська компанія. Цікавий проєкт захоплює хлопця, і він збирається в дорогу. Якщо пощастить записати спів рідкісної качки, то його навіть в Канаду запросять. У творчі пориви сина вносить трохи приземленості і повсякденного побуту мама (Ірма Вітовська). Щоб поспілкуватися з сином, вона вирішує їхати записувати звуки разом з ним.

  • 0
Добавлено: 12-08-2020, 08:22
0
711

Похожие публикации


Наверх