онлайн казино Украины

У Чернігові злива, а комунальники поливають зелені зони. Навіщо?!

Начальник комунального підприємства «Зеленбуд» Роман Стариков відреагував на обурення у соціальних мережах з приводу доцільності поливу газонів під час дощу.

Сьогодні, 14 травня, чернігівці активно викладають у мережі інтернет фотографії працівників «Зеленбуду», які, не зважаючи на сильну зливу, поливають зелені зони у різних районах міста.

Чернігівці обурені і вважають, що таким чином комунальники нераціонально використовують як паливо для техніки, так і воду. Роман Стариков вважає по-іншому.

– Так, дійсно, сьогодні ми працюємо в місті відповідно до технологічного процесу. Роботи почали ще вчора, вранці продовжували, коли дощу ще не було.

Поливаємо, передусім, ті дерева та кущі, що показують слабкі життєві показники. А також висаджені нещодавно, як, зокрема, ялини на в’їзді до Чернігова. Вочевидь, природних опадів для цих рослин зараз недостатньо, – переконаний керівник «Зеленбуду».

Він також додав, що зі слів працівників, які займалися поливом, земля на деяких ділянках була настільки сухою, що їм доводилося вручну буквально розбивати тверді глиби. Аби розпушити землю, її треба було зволожити.

– Крім того, під час проведення планових робіт по догляду за рослинами ми виявили велику кількість личинок хруща. Щоб провести якісну обробку від цього шкідника, треба зробити правильне проливання кореневища висаджених дерев перед тим, як обробити їх відповідним засобом захисту рослин. Звичайного дощу для цього теж замало, – пояснив чиновник.

  • 0
Добавлено: 15-05-2020, 08:01
0
488

Похожие публикации


Наверх