онлайн казино Украины

МРЕВ у Чернігові знову працює

Від вівторка, 12 травня, у Чернігові відновив свою роботу Сервісний центр МВС (МРЕВ).

Сервісні центри МВС надаватимуть усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом. Чернігів – не виняток.

Тут можна отримати такі послуги: реєстрація/переєстрація транспортних засобів, відновлення водійського посвідчення водія; видача свідоцтв для перевезення небезпечних вантажів; перевірка наявності й оплата адміністративних правопорушень та ін.

Задля дотримання визначених Міністерством охорони здоров’я України санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій, МРЕВ облаштований захисними прозорими перегородками та позначками соціальної дистанції. Послуги надаватимуться з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метри.

Для зниження ризику інфікування організовано проведення термометрії всім відвідувачам, можливість оброблення рук антисептичними засобами, а у приміщеннях запроваджено постійне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання.

Послуги надаватимуться за попереднім записом в електронну чергу через функціонал, що буде розміщений на офіційному вебсайті ГСЦ МВС.

Служба нагадує: використання засобів індивідуального захисту (масок або респіраторів) є обов’язковою умовою знаходження у приміщеннях сервісних центрів МВС.

  • 0
Добавлено: 14-05-2020, 07:52
0
598

Похожие публикации


Наверх