онлайн казино Украины

Чернігівцям знову видаватимуть службові перепустки на проїзд у тролейбусах. Як їх отримати

Заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако звернувся до підприємців, аби ті забезпечили можливість своїм працівникам дістатися робочих місць.

– Багато хто з вас відновить свою роботу з 11 травня, а отже виникне проблема, як працівникам та працівницям потрапити на робочі місця, – нагадав чиновник роботодавцям.

Він повідомив, що міська рада відновлює практику видачі перепусток, які дозволяють скористатися громадським транспортом вранці (від 6:00до 9:00) та ввечері (від 16:00 до 20:00).

Аби залишити заявку на отримання таких документів для працівників, роботодавцям слід звертатися за телефонами 77-46-14, 67-62-57 або 77-48-02. Співробітники оргвідділу міської ради оформлять необхідну кількість перепусток.

Також потрібно буде подати заяву на ім‘я міського голови з переліком прізвищ та вказавши посаду, дату народження та номер паспорту (його майбутнім пасажирам потрібно мати з собою).

Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету міністрів робота громадського транспорту заборонена і як мінімум до 22 травня не буде відновлена. А от з 11 травня відбудуться карантинні послаблення. Зокрема, зможуть працювати непродовольчі магазини, перукарні, салони краси, нотаріальні контори, літні майданчики кафе та ресторанів.

  • 0
Добавлено: 11-05-2020, 08:24
0
562

Похожие публикации


Наверх