онлайн казино Украины

Рижий буде начальником транспорту Чернігова

Рижий буде начальником транспорту ЧерніговаСьогодні, у залі засідань виконавчого комітету Чернігівської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради.

У цьому конкурсі взяли участь два претенденти.

Розповідає про це інший підрозділ міськради – прес-служба.

Зранку кандидати склали письмовий іспит, а потім відбулося засідання конкурсної комісії та співбесіда.

Після проведення перевірки відповідей іспиту, враховуючи їх результати та результати співбесіди, рішенням комісії міському голові рекомендовано на цю посаду призначити Олександра Рижого.

На даний час пан Рижий вже більше року працює начальником служби безпеки дорожнього руху КП «ЧТУ» міської ради.

Перебіг конкурсу прокоментував заступник міського голови Олександр Ломако: «Зараз в Чернігівській міській раді проходить співбесіда з претендентами на посаду керівника управління транспорту. Їх лише двоє - діюча в.о начальника та один із менеджерів тролейбусного управління. Прикро, що ніхто з активістів або експертів, які роками розповідають про те, як усе погано з громадським транспортом не спромоглися взяти на себе відповідальність та хоча б спробувати щось змінити...».

Інформація про наявні вакансії у всіх структурних підрозділах міськради, вимоги до кандидатів та перелік документів, які потрібні для участі у конкурсі, розміщуються й постійно оновлюються на офіційному веб-порталі в розділі «Міська рада – Вакансії» за посиланням:
http://chernigiv-rada.gov.ua/gorrada/vacancy/.

  • 0
Добавлено: 28-02-2018, 08:30
0
891

Похожие публикации


Наверх