онлайн казино Украины

Атрошенко: Треба бути вдячними і посилено працювати далі

Атрошенко: Треба бути вдячними і посилено працювати даліМіський голова Владислав Атрошенко підтримав ініціативу влаштувати урочисте відкриття скверу на вулиці Рокоссовського та вчора особисто привітав жителів цього мікрорайону.

Мер зауважив, що такі події відвідує не заради піару, а тому що це ще одна нагода поспілкуватися з містянами. Також, на переконання мера, треба вміти радіти здійсненим планам і працювати над втіленням інших.

«Це одна мета. А інша - мудрі книжки пишуть, що якщо щось хороше зроблено, то обов’язково треба цьому порадіти і подякувати Богові. А не так як ми іноді: мріяв усе життя про щось, воно збулось – а ти й не бачиш, далі пішов і щось хочеш наступне», - сказав він.

Владислав Атрошенко наголосив на тому, що його мрія і мета – зробити Європу в Чернігові. Так, зараз ситуація в Україні дуже складна – в політиці, в економіці. Але якщо сидіти склавши руки й нічого не робити – нічого кращого й не буде.

«Наступним буде готовий показовий скверик на вулиці Кирпоноса. Ідея така, що там напружений рух, ринок, всі заклопотані – але з лавини життєвої суєти крок ступив – і ти вже можеш побути в іншому просторі. У мене на меті зробити такі куточки для перепочинку в кожному мікрорайоні. В принципі, проблема тільки в грошах: ми у місті робимо лиш десяту частину від того що хотілось би через нестачу коштів», - зауважив міський голова.

Принагідно мер розповів про подальші пріоритети у роботі – реконструкції та зведення нових навчальних закладів. А також розповів про те, що зробити вже вдалося.

  • 0
Добавлено: 19-09-2019, 08:30
0
478

Похожие публикации


Наверх