онлайн казино Украины

У Чернігівському прикордонному загоні новий керівник

У Чернігівському прикордонному загоні новий керівникСьогодні, 11 січня, Директор Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор Леонід Баран представив персоналу Чернігівського прикордонного загону нового керівника.

Відповідно до наказу Голови Державної прикордонної служби України начальником Чернігівського прикордонного загону призначено полковника Олександра Чорного, який до цього проходив службу в Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Олександр Чорний призначений на посаду за результатами участі у проєкті «Нове обличчя керівного складу» – масштабного прозорого відбору кандидатів на посади керівників органів охорони державного кордону, впровадженого у Держприкордонслужбі України за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції.

Народився Олександр Володимирович Чорний 14 червня 1977 року у Хмельницькій області. Закінчив Академію Прикордонних військ України у 1998 році та оперативно-тактичний факультет Національної Академії Державної прикордонної служби України у 2012 році, є магістром управління органами охорони державного кордону.

Нагороджений Почесними грамотами Верховної Ради України та Кабінету міністрів України, відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», орденом «За захист Батьківщини», багатьма відомчими нагородами, зокрема і нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону».

Одружений, виховує двох дочок.

  • 0
Добавлено: 11-01-2020, 09:07
0
876

Похожие публикации


Наверх