онлайн казино Украины

Головний прикордонник Чернігівщини – знову в Криму

Головний прикордонник Чернігівщини – знову в КримуНаказом Голови Державної прикордонної служби України від 18 березня начальником Чернігівського прикордонного загону призначений полковник Сергій Тиркалов.
Про це Svoboda.FM повідомив помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник Олександр Дудко.
Тенденція у призначеннях на Чернігівщину начальника прикордонного загону вимальовується вельми «цікава». І попередник, і Тиркалов – обидва служили в Криму. а потім – на Херсонщині.
Попередником Тиркалова на цій посаді був Дмитро Лещинський, котрий з 2001 до 2014 року служив у Сімферопольському прикордонному загоні Азово-Чорноморського регіонального управління. Потім, у 2014-2015 роках , очолював Херсонсьий прикордонний загін.
Новий (для Чернігова) начальник Тиркалов служив у тих же структурах і в ті ж часи, що видно з довідки нижче. Зокрема, на Херсонщині був заступником у Лещинського.
Тобто вдруге поспіль на Чернігівщину, у район, що межує з державою-агресором, призначають прикордонників, які служили на нині окупованій території до та під час процесу окупації.
Довідка (Тиркалов)
ТИРКАЛОВ Сергій Альбертович народився 6 квітня 1972 року в м. Гайсин, Вінницької області.
Закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище у 1993 році та у 2015 році – Національну Академію Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького за спеціальністю «Охорона та захист державного кордону», кваліфікація «Магістр охорони та захисту державного кордону».
Після випуску з вишу і до 2012 року службу проходив на різних посадах в Луганському та Сумському прикордонних загонах Східного регіонального управління.
У 2012 році отримав призначення до Сімферопольського прикордонного загону, а потім і до штабу Азово-Чорноморського регіонального управління, де проходив службу до 2014 року.
З березня 2014 року по березень 2015 року обіймав посаду першого заступника начальника загону – начальника штабу Херсонського прикордонного загону, після чого проходив службу в штабі Південного регіонального управління. З липня 2015 по березень 2016 року обіймав посаду першого заступника начальника загону – начальника штабу Могилів-Подільського прикордонного загону.
Нагороджений 4 медалями.
Одружений, виховує дочку.
Довідка (Ліщинський)
Полковник Дмитро Ліщинський тим часом очолив Мукачівський прикордонний загін.
1980 р.н., уродженець м. Севастополь (АР Крим, Україна).
У 2001 році закінчив Національну академію Прикордонних військ України. Офіцерську кар’єру розпочав у Сімферопольському прикордонному загоні.
В подальшому проходив службу на різних посадах Азово-Чорноморського регіонального управління, Південного регіонального управління та Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Одружений, виховує сина, пише Прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Добавлено: 2-04-2016, 09:32
0
0

Похожие публикации


Наверх