онлайн казино Украины

Дерево на перехресті двох проспектів було аварійне - «Зеленбуд»

Дерево на перехресті двох проспектів було аварійне - «Зеленбуд»Жителі будинків за адресою: пр. Миру, 31 та пр. Перемоги, 87 в Чернігові неодноразово скаржилися до органів місцевої влади з приводу аварійного дерева на перехресті двох проспектів, а також нарікали на те, що сухі гілки падають на голови перехожим.

Вони просили, щоб відповідальні служби перевірили стан цього дерева та видалили його.

Комісія, яка уповноважена розглядати такі скарги й ухвалювати рішення про видалення, побувала за вказаною адресою та провела обстеження дерева. Зокрема, встановили наступне: порода – тополя пірамідальна, вік - 60-70 років, висота – 30 м. За зовнішнім виглядом ця тополя була в задовільному стані, тому комісія вирішила видати ордер №565 від 26.09.2018 року на виконання робіт по видаленню сухого гілля та кронування верхівки, повідомляє прес-служба КП «Зеленбуд»

Але під час виконання цих робіт працівники КП «Зеленбуд» встановили, що всередині це дерево по всій вертикалі згнило, тому несе загрозу людям, техніці, будівлям. Комісія знову побувала за вказаною вище адресою та провела повторне обстеження. Було ухвалено рішення видати ордер №627 від 27.11.2019 року на видалення цього дерева як аварійного.

- Я вважаю, це правильне рішення, - говорить головний інженер КП «Зеленбуд» Василь Кошельник, – адже дерево було в аварійному стані і в будь-яку хвилину могло впасти. А оскільки ця тополя знаходилася на перехресті двох проспектів: Миру та Перемоги, поруч з підземним переходом, дорогою, в місці, де проходить багато перехожих і проїжджає багато машин, це було дуже небезпечно.

Фахівці КП «Зеленбуд» видалили аварійну тополю вранці, 24 грудня. Для цього довелося залучати спеціальну техніку: автокрани та автовишки. Корінь дерева діаметром десь 130 см подробили та понизили нижче грунту на 35 см.

  • 0
Добавлено: 26-12-2019, 07:54
0
615

Похожие публикации


Наверх