онлайн казино Украины

Колесо огляду зупинилось прямо з людьми, які були на ньому.

Вчора, 19 грудня, на Красній площі відбулось урочисте відкриття «Казкового містечка». Там не тільки засяяла вогнями Головна Ялинка міста, а стартувала робота усіх атракціонів, крім ковзанки, якій «не щастить» з погодою.

Але в першу ж годину роботи Колесо огляду зупинилось прямо з людьми, які були на ньому.

Про це журналістам повідомила очевидиця подій. Дівчина сама з дитиною знаходилася на атракціоні під час зупинки.

«Ми з сином були одними з перших, хто після запуску сів на Колесо огляду. Заплатили за квиток 80 гривень дорослий і 50 гривень дитячий. Атракціон майже повністю був заповнений людьми, багато було і діток. Буквально через декілька хвилин колесо зупинилося. Багато хто лишився у повітрі, люди почали панікувати. Хвилин 10 ми пробули у повітрі, правда недуже високо над землею. Чому Колесо зупинилося, нам ніхто нічого не повідомив, але працівники атракціону усіх заспокоїли і допомогли всім спуститися. Хто стояв поряд з Колесом відразу перехотіли на ньому кататися. Мене дивує, чого воно зламалося вже першого дня і чому нам нічого не кажуть», - розповіла Наталія, дівчина, яка однією з перших сіла на атракціон.

За її словами більше Колесо огляду не працювало. За інформацією жірналістів атракціон не працював і сьогодні, 20 грудня, десь до обіду.

Щоб прояснити ситуацію, вони звернулись безпосередньо до начальника управління культури Чернігова Олександра Шевчука. Він запевнив, що ніякої поломки в самому атракціоні немає, були лише тимчасові проблеми з електрикою.

«Воно не зламалося, виникли технічні проблеми з напругою. Зараз робітники перерозподіляють навантаження правильно і сьогодні/завтра воно запрацює. На атракціоні ніхто не застряг і нікого не спасали, робітники самостійно його призупиняли коли не було людей, щоб зробити перерозподіл електричної енергії», - уточнив посадовець.

  • 0
Добавлено: 21-12-2019, 08:41
0
824

Похожие публикации


Наверх