онлайн казино Украины

У Чернігові почали готуватися до новорічних свят

У Чернігові почали готуватися до новорічних святРозпорядженням чернігівського міського голови від 21 листопада створений організаційний комітет, якому доручено розробити та затвердити План з підготовки та проведення святкових заходів.

Відповідно до цього розпорядження, казкове містечко «#fairy_winter» працюватиме на Красній площі у період з 19 грудня 2019 року до 19 січня 2020 року включно. Головна новорічна ялинка орієнтовно буде встановлена до 17 грудня. Крім того, головну площу міста, як і минулого року, прикрашатимуть ще 120 живих новорічних ялинок або сосен, а територію біля Малої міської сцени на Алеї Героїв - дві великі святкові ялинки.

Минулого тижня на Красній площі вже почали встановлювати міську льодову ковзанку. Цього разу вона розміщуватиметься в іншій частині площі, ближче до вул.Магістратської та скверу ім.Попудренка. Наразі тут встановили й засоби обмеження руху автотранспорту. Згодом їх також встановлять біля Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка. Як вже повідомлялося, після завершення новорічних свят проїзд біля театру планують відкрити.

Відповідно до розпорядження міського голови профільні управління міської ради до 6 грудня розроблятимуть план роботи казкового містечка та план-схему розміщення об’єктів торгівлі на площі міста. Комунальним підприємствам міської ради доручено організувати матеріально-технічне забезпечення заходів. А саме: забезпечити доставку і монтаж (демонтаж) тимчасової огорожі довжиною 180 метрів, 13 тимчасових конструкцій - об’єктів торгівлі та 12 декоративних будиночків, сценічних комплексів, вертепу, декоративного оленя та кулі, інсталяції «2020», чотирьох вхідних груп, електрообладнання та звукової апаратури.

Загалом святкова ілюмінація з 7 грудня до 31 січня прикрашатиме територію Красної площі, бульвар від перехрестя пр.Миру та вул.Магістратської, Алею Героїв та сквер ім.Б.Хмельницького.

Суб’єкти господарювання, що на договірних засадах здійснюватимуть роздрібну торгівлю під час святкових заходів, зобов’язані будуть утримувати торгівельні об’єкти, освітлювальні прилади зовнішнього оформлення, а також територію навколо у належному стані, шляхом систематичного прибирання. КП «Муніципальна варта» доручено не допускати несанкціоновану торгівлю та свавільне заняття території проведення святкових заходів для цілей господарської діяльності та розміщення додаткових торгівельних об’єктів, які не передбачені планом-схемою розміщення об’єктів торгівлі.

Під час роботи святкового містечка КП «Міський Палац культури», ККЗ «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді» забезпечить участь творчих колективів та солістів міста.

Крім того, у Міському Палаці культури 19-26 грудня з 10:00 до 15:00 год. працюватиме «Резиденція Святого Миколая».

У зв’язку з перекриттям руху транспорту через Красну площу на період з 21 листопада до 21 січня до схем міських автобусних маршрутів будуть внесені тимчасові зміни. А для перевезення мешканців міста у новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня управлінням транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради буде розроблений окремий графік роботи міського громадського транспорту.

У святкові дні управління патрульної поліції у Чернігівській області Департаменту патрульної поліції та Чернігівський міський відділ поліції ГУНП України в Чернігівській області вживатимуть заходів з організації безпеки дорожнього руху та забезпечення публічної безпеки і порядку у місцях проведення масових заходів.

  • 0
Добавлено: 27-11-2019, 08:03
0
570

Похожие публикации


Наверх