онлайн казино Украины

Зрада відміняється: площа на гарантійному обслуговуванні

Зрада відміняється: площа на гарантійному обслуговуванніМережу підірвали повідомлення про ремонт щойно реконструйованої головної площі міста. Чернігівці обурилася припущенням, що роботи потребуватимуть чимало коштів з бюджету.

Однак, як повідомили у муніципалітеті, на Красній площіпроводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу. Всі роботи – за кошт підрядника.

Чому виникла така необхідність? Передбачити при укладанні, де утвориться зсув, неможливо. Такі місця проявилися тільки після початку руху автомобілів площею. Тепер ці недоліки усунуть.

До слова, що Чернігів став першим містом в нашій країні, де відразу вклали таку велику кількість клінкеру.

«В укладенні старого клінкерного покриття є досить серйозні технологічні нюанси. Ми проводимо дискусії технічного характеру з підрядником і можу зазначити, що у питаннях, які там зараз виникли, є певні виправдання і для підрядної організації. Я сподіваюся, що врешті-решт ми доведемо оновлену площу до ідеального стану», - прокоментував міський голова Владислав Атрошенко.

  • 0
Добавлено: 13-11-2019, 08:09
0
498

Похожие публикации


Наверх