Кілька слів про КП «Новозаводське»

Кілька слів про КП «Новозаводське»У Чернігові КП "Новозаводське" обслуговує 486 житлових будинків, загальною площею майже 800 тис кв.м. Це понад 17 тисяч квартир, у яких мешкають 34 тисячі чернігівців. Такі цифри озвучив начальник комунального підприємства "Новозаводське» Віталій Морський 29 жовтня на розширеній нараді у міській раді.

За словами керівника КП, значна частина будівель має 50 і більше років. Нових будинків - лише 1%. Але, не зважаючи на великий відсоток зносу житлового фонду, підприємство в повному обсязі надає послуги з управління житловими будинками.

Комунальне підприємство має підрозділи: з обслуговування житлового фонду та аварійно-транспортна служба. Працівники здійснюють технічне обслуговування інженерних мереж, поточний ремонт, санітарне прибирання будинків та прибудинкової території. Аварійно-транспортна служба працює в цілодобовому режимі, також надає послуги 53 різним установам та організаціям.

Для оперативного вирішення будь-яких проблем споживачів підприємство співпрацює з міським Контакт-центром. Так, з початку 2019 року надійшло 1765 аварійних звернень, наразі усі вони виконані.

На підприємстві працює 196 осіб. Серед них є люди з інвалідністю, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Також підприємство створює тимчасові робочі місця для безробітних громадян, які на платній основі виконують громадські роботи, зокрема, з благоустрою та озеленення території міста. Таким чином за останні 9 місяців були тимчасово працевлаштовані 95 осіб.

Проводиться робота і зі студентами професійно-технічних закладів, які на підприємстві здобувають практичні знання професій: монтажник санітарно-технічних систем, плиточник. Наразі таку виробничу практику пройшли 12 учнів.

За словами Віталія Морського, найбільш витратними послугами є послуги з прибирання місць загального користування, прибудинкових територій. Загалом КП "Новозаводське" прибирає та доглядає 30 гектарів міської території.

Поточний ремонт житлового фонду у ціні за послугу з управління складає 27%. Фактично станом на 1 жовтня підприємством виконані роботи з поточного ремонту на загальну суму – 6,768 млн грн, при запланованих – 8,371 млн грн. Зокрема, здійснювали ремонт покрівель 118 житлових будинків, ремонт 46 під’їздів, 85 ліфтів, ремонт стиків на стінах, внутрішньо будинкових інженерних мереж, водовідведення тощо.

За 9 місяців підприємство отримало доходів на загальну суму - майже 33 млн грн, основна частина (90%) - кошти, сплачені населенням.

Керівник КП «Новозаводське» зазначив, що постійно приділяється увага до належного рівня заробітної плати, особливо працівників робітничих професій. Наразі середній розмір зарплати (до видачі) складає – 6683 грн.

  • 0
Добавлено: 30-10-2019, 17:55
0
409

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх