онлайн казино Украины

Кілька слів про КП «Новозаводське»

Кілька слів про КП «Новозаводське»У Чернігові КП "Новозаводське" обслуговує 486 житлових будинків, загальною площею майже 800 тис кв.м. Це понад 17 тисяч квартир, у яких мешкають 34 тисячі чернігівців. Такі цифри озвучив начальник комунального підприємства "Новозаводське» Віталій Морський 29 жовтня на розширеній нараді у міській раді.

За словами керівника КП, значна частина будівель має 50 і більше років. Нових будинків - лише 1%. Але, не зважаючи на великий відсоток зносу житлового фонду, підприємство в повному обсязі надає послуги з управління житловими будинками.

Комунальне підприємство має підрозділи: з обслуговування житлового фонду та аварійно-транспортна служба. Працівники здійснюють технічне обслуговування інженерних мереж, поточний ремонт, санітарне прибирання будинків та прибудинкової території. Аварійно-транспортна служба працює в цілодобовому режимі, також надає послуги 53 різним установам та організаціям.

Для оперативного вирішення будь-яких проблем споживачів підприємство співпрацює з міським Контакт-центром. Так, з початку 2019 року надійшло 1765 аварійних звернень, наразі усі вони виконані.

На підприємстві працює 196 осіб. Серед них є люди з інвалідністю, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Також підприємство створює тимчасові робочі місця для безробітних громадян, які на платній основі виконують громадські роботи, зокрема, з благоустрою та озеленення території міста. Таким чином за останні 9 місяців були тимчасово працевлаштовані 95 осіб.

Проводиться робота і зі студентами професійно-технічних закладів, які на підприємстві здобувають практичні знання професій: монтажник санітарно-технічних систем, плиточник. Наразі таку виробничу практику пройшли 12 учнів.

За словами Віталія Морського, найбільш витратними послугами є послуги з прибирання місць загального користування, прибудинкових територій. Загалом КП "Новозаводське" прибирає та доглядає 30 гектарів міської території.

Поточний ремонт житлового фонду у ціні за послугу з управління складає 27%. Фактично станом на 1 жовтня підприємством виконані роботи з поточного ремонту на загальну суму – 6,768 млн грн, при запланованих – 8,371 млн грн. Зокрема, здійснювали ремонт покрівель 118 житлових будинків, ремонт 46 під’їздів, 85 ліфтів, ремонт стиків на стінах, внутрішньо будинкових інженерних мереж, водовідведення тощо.

За 9 місяців підприємство отримало доходів на загальну суму - майже 33 млн грн, основна частина (90%) - кошти, сплачені населенням.

Керівник КП «Новозаводське» зазначив, що постійно приділяється увага до належного рівня заробітної плати, особливо працівників робітничих професій. Наразі середній розмір зарплати (до видачі) складає – 6683 грн.

  • 0
Добавлено: 30-10-2019, 17:55
0
681

Похожие публикации


Наверх