онлайн казино Украины

І буде нове світло по вулиці Шевченка

І буде нове світло по вулиці ШевченкаНа вулиці Шевченка КП «Міськсвітло» проводить капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення. Електромережі замінюють на ділянці від вул.Академіка Павлова до вул.Кирпоноса.

Ремонтними роботами передбачено заміну 148 застарілих світильників на нові світлодіодні та заміна старих «голих» електродротів на ізольовані, протяжністю 4 км. Вартість робіт - 2,75 млн грн.

Старі світильники замінюють на енергоефективні новітнього світлодіодного типу, з функцією димірування (регулювальння світла, плавно змінює яскравість світла).

- Такі світильники дозволять значно економити бюджетні кошти за сплату електричної енергії, а також зменшать витрати на експлуатацію мереж зовнішнього освітлення. Економія за спожите світло складатиме близько 50%. А потужність освітлення буде значно краще, - зазначив директор КП Дмитро Хажевскас.

Комунальне підприємство проводить капремонт мереж освітлення і на інших вулицях міста, а саме: по вул.Котляревського та вул.Пятницькій. Тут замінюють 13 світильників, 1 км кабельних мереж та 4 км електромереж відповідно. Вартість робіт по вул.Котляревського – 550 тис грн, а по вул.П’ятницькій - 400 тис. грн. На всіх перелічених об’єктах, роботи завершяться до кінця літа.

Зношеність електромереж Чернігова складає близько 80%. Значна їх частина знаходиться в приватному секторі. Неізольований діріт тягне за собою великі витрати на експлуатацію.

Наразі комунальним підприємством «Міськсвітло» вже майже на 80% проведена інвентаризація міських електромереж . Наступним кроком буде розроблення геоінформаційної системи мереж зовнішнього освітлення.

  • 0
Добавлено: 9-08-2019, 08:55
0
631

Похожие публикации


Наверх