онлайн казино Украины

До осені буде ще три футбольні майданчики

До осені буде ще три футбольні майданчикиТри чернігівські школи до нового навчального року матимуть сучасні футбольні поля. Цьогоріч пощастило школам №№ 2, 16 та 34.

Реконструкція відбувається в рамках Програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Нагадаємо, що за цією ж програмою в 2018 році було проведено реконструкцію футбольних майданчиків у школах №№1, 12 та 35.

Будівельні роботи стартували на всіх трьох об’єктах. Розмір майданчиків 42х22 м, а використовувати їх можна в будь-яку пору року. Вони матимуть сучасну огорожу, захисну сітку та штучне покриття, стійке до зношення. До речі, на майданчиках можуть займатимуться і діти, які проживають поруч з школою. Про це розповів начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля.

За його словами будівництво відбувається за співфінансуванні міського та державного бюджету.

- Субвенція державного бюджету 2,6 млн грн. Хотілося б більше, адже до цих коштів ми повинні додавати ще й з міського бюджету, - повідомив Андрій Дериземля, додавши, що відбір шкіл, біля яких будуватимуть такі футбольні майданчики, здійснюється колегіально: Управління освіти, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту і депутатський корпус. Звісно ж, що більша увага приділяється закладам де футбольні поля знаходяться у гіршому стані.

  • 0
Добавлено: 11-06-2019, 08:50
0
981

Похожие публикации


Наверх