Держава дасть Чернігівщині гроші

Держава дасть Чернігівщині грошіЗаступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів нараду з питань освоєння коштів, які виділені з державного бюджету на реконструкцію та будівництво об’єктів галузей освіти та охорони здоров’я. У поточному році з державного бюджету заплановано виділення коштів на об’єкти освіти Чернігівщини 77 млн. гривень, на об’єкти охорони здоров’я близько 46 млн. гривень.

Повідомляє управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Дані кошти спрямовано першочергово на будівництво нових шкіл в Бобровицькому, Чернігівському, Носівському, Семенівському районах та на реконструкцію і ремонт існуючих шкіл та дошкільних закладів області. 1 вересня буде відкрито нову сучасну школу в смт. Седнів Чернігівського району.

Також у 2012 році здійснюється будівництво, реконструкція та капітальні ремонти лікарняних закладів області, у тому числі фельдшерсько-акушерськіх пунктів у сільській місцевості.

Продовжується будівництво акушерсько-педіатричного корпусу на 65 ліжок (з них 25 акушерських та 40 дитячих) в смт. Козелець, який дасть можливість підвищити рівень якості медичного обслуговування дітей, вагітних жінок та породіль у найбільш постраждалому від наслідків Чорнобильської катастрофи районі.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 31-08-2012, 12:12
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх