онлайн казино Украины

Олександр Ломако взяв участь у тест-драйві з дитячим візочком

Олександр Ломако взяв участь у тест-драйві з дитячим візочкомЗаступник міського голови Олександр Ломако з дитячим візочком прогулявся містом, аби перевірити зручність пересування у такий спосіб.

Таким чином чиновник разом з депутаткою міськради Регіною Гусак долучився до акції «Комфотне материнство». Як зазначили організатори ( Наталія Воскресенська-Павленко, ГО «Ініціатива "Активні громадяни" та CheTwins - спільнота мультибатьків Чернігова.), головна мета цього заходу - привернути увагу містян і влади до проблем, з якими щоденно стикаються батьки з маленькими дітьми. Зокрема, це відсутність пандусів, кімнат матері і дитини, непристосованість магазинів до маломобільних груп населення, або заборона заїзду всередину з коляскою, непристосований громадський транспорт, розбиті тротуари і багато іншого.

Олександр Ломако подякував ініціаторам акції за їх активну позицію та повідомив, що своєю участю продемонстрував чітку позицію міської влади в напрямку організації в Чернігові доступного простору:

- Ми не чекали нових ДБН (ред: державні будівельні норми), а почали впроваджувати стандарти доступності з перших днів роботи. Це була чітка позиція міського голови та його вимога до всіх проектів. На жаль, за цими вимогами не завжди встигали проектанти та підрядники, але нічого, навчилися. За останні три роки Чернігів зробив суттєві кроки в плані доступності. Для цього ми не чекали нових містобудівних норм, які вступили в дію з 1 квітня 2019 року. На всіх об‘єктах, що будуються або після капітального ремонту чернігівці бачать різницю, це ж стосується міського пляжу, нових тролейбусів та будівель, які вводяться в експлуатацію. Зрозуміло, що за 3 бюджетні роки нереально вирішити всі проблеми, які накопичувалися роками. Але напрямок руху, який задав міський голова абсолютно зрозумілий та незворотній. Але організація доступного простору - це задача не лише міської влади. Користуючись нагодою, я звертаюся до представників бізнесу, які володіють приміщеннями на перших поверхах. Організуйте нормальний, людський пандус, щоб до вашого об‘єкта могла потрапити людина з коляскою чи на колясці. Це буде говорити в першу чергу, про вашу порядність та відповідальність.

Усі, хто завітав на захід, взяли участь у тест-драйві з візочками з метою практичної оцінки рівня дружності міста до потреб матері і дитини. Також обговорили пропозиції до міської влади щодо покращення комфорту материнства. Для дітей була організована розважальна програма з аніматорами.

  • 0
Добавлено: 14-05-2019, 08:05
0
508

Похожие публикации


Наверх