онлайн казино Украины

Нові тролейбуси у Чернігові будуть по-старому червоними

Нові тролейбуси у Чернігові будуть по-старому червонимиПро закупівлю містом нових тролейбусів розповів заступник міського голови Олександр Ломако у своєму інтерв’ю телеканалу «Новий Чернігів».

Зокрема, він повідомив, що наразі оголошений тендер на закупівлю 5 нових тролейбусів за кошти міського бюджету.
Визначений колір тролейбусів – червоний.

«Ми поступово будемо переходити до червоного кольору громадського транспорту, він добре помітний, естетично виглядає, і навіть, за статистикою, має найменшу кількість ДТП, – сказав Олександр Ломако. – Дах у червоних тролейбусів може бути білого кольору, аби уникнути перегрівання від сонця».
Крім того, цього року запланований капітальний ремонт ще 5 тролейбусів, які також будуть мати більш комфортний та сучасний вигляд.
За словами заступника міського голови, якщо будуть дозволяти кошти міського бюджету, можливо у другій половині року місто придбає нові тролейбуси ще. Адже перш за все необхідно вирішити питання якісних перевезень на магістральних маршрутах у місті. Таких, як проспекти Миру та Перемоги, вулицях Шевченка, Мазепи, Рокоссовського.

Для безперебійного транспортного перевезення людей у Чернігові має бути приблизно 100 тролейбусів, як колись у попередні роки. Сьогодні у день виходить на лінію приблизно 65-68 машин.

«Звичайно, за 1-2 роки ми не зможемо досягти кількості тролейбусів у 100 одиниць, але з кожним роком, коли їх буде все більше, вони будуть мати більш важливе значення на ринку транспортних послуг у Чернігові. Адже тролейбус зручніший та комфортніший для пасажирів, ніж тісні маршрутки, і, звичайно, місто буде розвиватися в бік підтримки електротранспорту як найбільш екологічного і соціального», – сказав Олександр Ломако.

  • 0
Добавлено: 10-02-2017, 09:58
0
841

Похожие публикации


Наверх