онлайн казино Украины

Колектив школи має «приглянути» за 13-літньою хуліганкою

Колектив школи має «приглянути» за 13-літньою хуліганкоюПід процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури тривало досудове розслідування за фактом вчинення малолітньою жителькою Ніжина суспільно-небезпечного діяння, ознаки якого передбачені ч. 1 ст. 122 КК України – умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Носівський районний суд до малолітньої застосував примусовий захід виховного характеру у вигляді передачі під нагляд педагогічного колективу школи, де вона навчається.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Як встановлено, у вересні 2017 року у 13-річної учениці виник конфлікт з однолітком, під час якого дівчина спричинила потерпілому тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.

За результатами досудового розслідування, враховуючи малолітній вік кривдниці, до суду було направлено клопотання про застосування до неї примусових заходів виховного характеру.

Довідка
Примусові заходи виховного характеру, відповідно до ст. 97 КК України, застосовуються до особи, яка з 11-річного віку і до досягнення віку, з якого може наставати кримінальна відповідальність, вчинила суспільно небезпечне діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого особливою частиною Кримінального кодексу.

  • 0
Добавлено: 10-01-2019, 09:16
0
599

Похожие публикации


Наверх