онлайн казино Украины

Що робить Атрошенко і компанія у Меммінгені

Що робить Атрошенко і компанія у МеммінгеніЗ 23 по 25 жовтня делегація Чернігова на чолі з міським головою Владиславом Атрошенко перебуває у місті Меммінген, Німеччина.

Повідомляє прес-служба міської ради.

Цього разу обговорюють економічні питання, співпрацю у будівельній та транспортній галузях. Відтак до складу делегації увійшли представники бізнесу, Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, комунальних підприємств міста.

Чернігівці вже зробили тест-драйв електробусу, побувавши на підприємстві «Ebe Europa GmbH». Вироблені тут електробуси перевозять пасажирів у багатьох європейських містах. Транспортні засоби цього виробника мають комфортний салон, облаштовані спеціальними засобами для людей з інвалідністю, є система кондиціонування, пристрої для підзарядки гаджетів тощо. У цьому переконались і чернігівці, долучившись до тест-драйву електробусу.

Мова йшла і про придбання електробусів та супутнього обладнання. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко також акцентував на можливості налагодження подібного спільного виробництва електробусів на ПрАТ «Чернігівський автозавод». Керівників та спеціалістів компанії «Ebe Europa GmbH» запросили до Чернігова для оцінки можливостей запуску в Чернігові маршрутів електробусів.

Побувала делегація і на заводі «Magnet Schultz GmbH & Co. KG», що виробляє магнітні клапани, датчики, магніти для трансмісій, сільськогосподарської техніки, медицини.

Владислав Атрошенко звернув увагу на підхід підприємства до залучення молодих спеціалістів. Так, у місцевих навчальних закладах професійної освіти студенти проводять не більше 30% часу, решту – безпосередньо на підприємстві у спеціальних навчальних цехах. Завод оплачує затрати на стажування, що становить приблизно 800 євро на місяць на одного студента. Загалом у Німеччині освіту розглядають як одну з найважливіших інвестицій.

У ратуші Меммінгена відбувся офіційний прийом делегації з Чернігова, за участі представників місцевого самоврядування, бізнесу. Обербургомістр Меммінгена Манфред Шилдер подякував делегації з Чернігова, підкресливши особливість візиту, насамперед його економічний характер.

Під час поїздки чернігівського міського голову супроводжувала його дружина Ірина Атрошенко. Ще у травні ц.р. під час відвідин Чернігова обербургомістр Меммінгена Манфред Шилдер та його дружина Карін запросили Владислава Атрошенка з дружиною до Меммінгена. У прес-службі міської ради кажуть, що бюджетні кошти на перебування дружини Владислава Атрошенка у Німеччині не витрачалась, всі видатки здійснені за рахунок родини Атрошенко.

  • 0
Добавлено: 26-10-2018, 09:56
0
790

Похожие публикации


Наверх