онлайн казино Украины

Чернігівський онкодиспансер отримав вищу акредитаційну категорію

Чернігівський онкодиспансер отримав вищу акредитаційну категоріюЧернігівському обласному онкологічному диспансеру 12 жовтня присвоєно вищу акредитаційну категорію. Досі він мав першу.

Готуватися до складання “іспиту” медичний колектив розпочав ще із січня 2018-го.

Як розповів заступник головного лікаря онкодиспансеру з медичної частини Григорій Бардаков, акредитація закладу охорони здоров’я – це офіційне визнання наявності умов для якісного, своєчасного, певного рівня медичного обслуговування населення, дотримання ним стандартів у сфері охорони здоров’я, відповідності медичних працівників єдиним кваліфікаційним вимогам.

З січня 2014 року однією з умов для отримання вищої категорії є наявність сертифікату відповідності вимогам національного стандарту ДСТУ ISO серії 9000. І онкодиспансер його отримав.

Акредитацію закладу здійснювала комісія, затверджена Міністерством охорони здоров’я України. Експертиза відповідності закладу встановленим критеріям на основі стандартів відбувалася шляхом оцінювання досягнення стандартів, що здійснюється за бальним принципом.

Згідно з набраним відсотковим критерієм, відповідна акредитаційна комісія приймає рішення щодо віднесення закладу до відповідної категорії. Онкодиспансер отримав вищу!

Тепер головним завданням медзакладу є утримання високої планки, яку він має підтвердити за три роки.

  • 0
Добавлено: 19-10-2018, 09:47
0
939

Похожие публикации


Наверх