онлайн казино Украины

Нова молодіжна рада при мерові має бути тільки з учнів і студентів

Нова молодіжна рада при мерові має бути тільки з учнів і студентівТиждень тому Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко оголосив про ініціативу створення молодіжної ради.

На думку очільника міста, влада має враховувати думку молодих людей під час розробки проектів та прийняття певних рішень.

Відповідним розпорядженням міського голови затверджено Положення про Молодіжну раду, оголошено конкурсний відбір її членів.

Отже, Молодіжна рада при Чернігівському міському голові буде постійно діючим консультативно-дорадчим органом з питань реалізації молодіжної політики у місті Чернігові.

Безпосередня мета її діяльності – сприяти взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді міста, забезпечувати участь молоді у прийнятті рішень щодо реалізації молодіжної політики.

Рішення Молодіжної ради матимуть рекомендаційний характер та враховуватимуться при прийнятті рішень органами місцевого самоврядування міста.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Однак днями під час наради міський голова у властивій йому манері відмовив представникам молодіжних організацій у слові щодо створення цієї молодіжної ради.

Так повідомляє відверто опозиційне до нинішнього міського голови інтернет-видання «ЧеLine» у своєму сюжеті:З міськради ж про це повідомляли так: «Нарада в міськраді робоча, а не партійна, – Атрошенко».

Звідти ж повідомляють, хто може бути членом Молодіжної ради: це громадянин України віком від 14 до 35 років.

Молодіжна рада складатиметься з 21-ї особи, з них: до 20% - представники від учнівського самоврядування міста, до 30% - представники від самоврядування професійно-технічних та закладів передвищої освіти, до 50% - представники від самоврядування вищих навчальних закладів.

Тобто, як бачимо, незважаючи на вказаний вік до 35 років, фактично йдеться лише про учнів та студентів.

Конкурсну комісію, що здійснюватиме добір членів ради, очолюватиме заступник міського голови Ольга Хоніч. Організаційні питання роботи Молодіжної ради вирішуватиме Управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськради.

  • 0
Добавлено: 14-09-2018, 09:35
0
834

Похожие публикации


Наверх