Дозиметричне обладнання для прискорювача «Elekta Infinity» вже в онкодиспансері Чернігова

Дозиметричне обладнання для прискорювача «Elekta Infinity» вже в онкодиспансері ЧерніговаДозиметричне обладнання – додатковий функціонал для лінійного прискорювача «Elekta Infinity», на який збирали всім миром під час довготривалої благодійної акції «Промінь надії», вже надійшло в онкодиспансер.

У вівторок, 28 серпня, розпочалася активна комплектація прискорювача.

Обладнання виробництва Німеччини, вартість апаратури складає близько 8 мільйонів гривень.

Як прокоментував інженер компанії «Canberra Packard», яка представляє світових лідерів в області обладнання для вимірювань і моніторингу іонізуючого випромінювання в ядерній енергетиці, навколишньому середовищу, а також в галузі медичної (клінічної) дозиметрії, діагностичного та терапевтичного обладнання, щоби лікувати хворого, потрібно дати якусь певну дозу опромінення.

А щоб знати, яку дозу – треба виміряти пучок, який надходитиме від лінійного прискорювача, та закласти в планувальну систему форму та дозу цього пучка. Саме для цього й потрібне дозиметричне обладнання.

Як зазначила завідувачка відділенням променевої терапії Наталія Крічфалушій, наразі опрацьовується питання отримання ліцензії на право експлуатації обладнання.

Хто буде проходити лікування за допомогою лінійного прискорювача, вирішуватиме виключно консиліум лікарів-променевих терапевтів у відділенні променевої терапії.

За даними Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, на рік променевої терапії потребують близько 2500 пацієнтів.шаблоны для dle 11.2

  • 0
Добавлено: 30-08-2018, 10:59
0
211

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх