онлайн казино Украины

Мешканка скандального гуртожитку на вул. Осипенка звернулася до суду

Мешканка скандального гуртожитку на вул. Осипенка звернулася до судуМешканка гуртожитку для медпрацівників на вул. Осипенка, 2а звернулася до Деснянського районного суду м. Чернігова зі скаргою на бездіяльність слідчого.

Вона полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР ( Єдиного реєстру досудових розслідувань).

Мешканка гуртожитку Наталія Омельченко 12 квітня разом з представниками руху «Справедливість» подала до поліції заяву про вчинення кримінального правопорушення низкою службових осіб. Адже в їхніх діях вбачається злочинне умисне зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди. Проте жінці відмовили у відкритті кримінального провадження.

Нагадаємо, мешканці цього гуртожитку роками намагаються реалізувати своє законне право та приватизувати кімнати. Вони разом з чернігівською командою руху «Справедливість» давно борються за гуртожиток, неодноразово зверталися до відповідних органів.

Однак на різних стадіях процесу приватизації різні службові особи чинять перешкоди. Це завдає істотної шкоди їх законним правам. Тому потерпілі вимагають нарешті притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності.

  • 0
Добавлено: 23-04-2018, 08:04
0
533

Похожие публикации


Наверх