онлайн казино Украины

Сьогодні – громадські слухання щодо проекту дороги в «гетто» Шерстянка

Сьогодні – громадські слухання щодо проекту дороги в «гетто» ШерстянкаСьогодні, 15 грудня, у Чернігові відбудуться громадські слухання щодо будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вул. Івана Мазепи до житлового району на вул. Текстильників.

Про це нагадує Чернігівська міська рада.

Час і місце, як і повідомлялося раніше, – о 18 годині в залі засідань Новозаводської райради (на вул. Івана Мазепи, 19).

Тема звучить так: «Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко-економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)».

Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 29 листопада.

Реєстрація учасників громадських слухань буде розпочата о 17 годині. Для реєстрації потрібно мати при собі паспорт громадянина України.

Проект Регламенту громадських слухань «Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко-економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)».

  • 0
Добавлено: 16-12-2017, 09:11
0
740

Похожие публикации


Наверх