онлайн казино Украины

Будівельний скандал на Зеленій вулиці в Чернігові

Будівельний скандал на Зеленій вулиці в ЧерніговіВкотре у Чернігові – будівельний скандал з «ущільненням» існуючої забудови. Цього разу – на тихій вулиці Зелена, що між Гончою (Горького раніше) та Мстиславською (Фрунзе ще раніше).

Схоже, йдеться про класичне бажання забудовника втулити новобудову на «п’ятачку» поруч з іншим будинком.

Нинішій багатоповерховий житловий будинок зведений на місці спортмайданчика школи №8 після того, як її було віддано під окружний адміністративний суд.

За словами мешканців, будівля здана з недоробками і вони були змушені за свій рахунок облаштовувати прибудинкову територію, укладали асфальт, ще й поставили дитячий майданчик.

Банк «Демарк», який зберігав гроші колишнього забудовника, збанкрутував, як і сам забудовник.

Незабаром з'явився інший зацікавлений забудовник – КП «Чернігівбудінвест», щоб добудувати ще 1-2 під'їзди.

На думку жителів, «Чернігівбудінвест» хоче порушити правила інсоляції, поставивши нову секцію мало не «вікна у вікна».

«Що найсумніше, будівництво почалося зі знесення паркану, який був встановлений за наші гроші. Ми запитували документи, але у відповідь чули, що мерія дала всі дозволи. І замість документів, людей відлякували «тітушки» в чорних куртках. Інвестор якийсь іноземець, у нього вже є кілька будівництв в Києві, які закінчилися парканом, котлованом і парою кинутих плит», – кажуть мешканці.

Прокоментував це заступник директора «Чернігівбудінвест» Олександр Сердюк. Раніше він був заступником попереднього міського голови Олександра Соколова і курував саме будівельні питання.

За його словами, відроджувати планують будинок, котрий тривалий час знаходився в аварійному стані.

«Йде будівництво - 3-й блок-секції будинку на 40 квартир, яке було припинене через банкрутство колишнього забудовника і інвестора в одній особі - підприємства «Чернігівбуд». У нас відведена земельна ділянка, відселений будинок №8 (він був до цього понад 10 років в аварійному стані, вдавав із себе старі бараки) до другої секції. Ось, знайшли інвестора, будемо доводити до кінця», – зазначив він.
Також Сердюк наголосив, що люди не мали права самостійно ставити паркан на території будинку, адже там планувалася парковка, але через банкрутство підрядника її не доробили.

«Що стосується невдоволення мешканців. Дійсно, в первинному проекті нового інвестора - він хотів більші обсяги будівництва, але ми відмовилися, пояснили, що будемо будувати в межах того, що було в проекті першого інвестора. Мешканці з 10-го будинку прекрасно знали, коли купували там квартири, що будинок буде складатися з трьох блок-секцій, і ось час настав добудувати розпочате. Вікно в вікно там не буде, це буде з торця будинку, другий блок-секції виходитиме в бік вулиці Зеленої. Закінчити хочемо в наступному році, а зараз почати підготовчі роботи. Зараз хочемо загородити, щоб провести археологічні роботи. А огорожа потрібна, щоб діти в ями не потрапляли, коли там все розриють», – зазначив Сердюк.

  • 0
Добавлено: 13-10-2017, 10:25
0
743

Похожие публикации


Наверх