онлайн казино Украины

За 4,50 відчуй себе в маршрутці, як у лісі

За 4,50 відчуй себе в маршрутці, як у лісіЗ 1 серпня у Чернігові автоперевізники можуть спробувати підняти ціну проїзду в їхніх коробках на колесах до 4,50 грн.

Така домовленість у них з мером була ще у березні. Чи як це зветься? Меморандум! Згідно з ним, перевізники мали і свої зобов'язання, як ось встановити GPS-трекери.

Але вони навіть перевиконують їх і пропонують новий сервіс: відчуй у маршрутці лісову свіжість дна... тобто, даруйте, моху!
На такий рівень сервісу перевізників звернув увагу дехто Діма Сіверян.

«Я вважаю, що таке підвищення - це просто елементарна неповага до чернігівців», – коментує депутат Новозаводської райради і активість тетяна Романова, котра вже тривалий час опікується темою пасажирських перевезень у Чернігові.

Пояснює свою позицію так:
- Жодної новини, повідомлення на сайті міської ради про це немає. Ви уявляєте взагалі завтрашнє здивування людей? бо ніхто про це не знав, не пам*ятав чи ще щось.
- Де елементарний звіт про виконання чи невиконання перевізниками вимог Меморандуму, який міська рада ініціювала, а перевізники підписали? Які взагалі підстави підвищувати?!
- Представники міської ради, профільного управління, ви взагалі їздили в тих маршрутках? Ви сиділи на тих замизганих сидіннях? ви бачили ті брудні вікна? А це один із пунктів того Меморандуму.
- Щось не помітила, щоб всі водії були в синіх футболках? Бачила й в полоску, й жовті, й червоні...
- А іржавий транспорт? це теж покращення?

  • 0
Добавлено: 1-08-2017, 09:47
0
802

Похожие публикации


Наверх