онлайн казино Украины

За два місяці маршрутки Чернігова підключать до «матриці» з GPS

За два місяці маршрутки Чернігова підключать до «матриці» з GPSВід сьогоднішнього дня почався відлік 60 днів, протягом яких будуть встановлені GPS-трекери на всьому громадському транспорті Чернігова.

Про це прес-служба міської ради повідомляє з посиланням на начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський.
Як відомо, на встановлення gps-моніторингу в громадському транспорті 22 лютого управлінням транспорту та зв'язку був оголошений відкритий конкурс. Переможцем стала компанія ТОВ «Дозор Україна» з Житомира. Компанія є лідером у галузі систем супутникового моніторингу міського пасажирського транспорту в Україні, та є розробником спеціального програмного забезпечення «DozoR». Подібні системи в різних містах України ця компанія встановлює з 2012 року.

Для мешканців і гостей Чернігова таке нововведення дасть змогу в онлайн-режимі через смартфон відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття транспорту на ту чи іншу зупинку в місті.

А управління транспорту та зв’язку міської ради, яке виступає організатором перевезень, отрима повний доступ до програмного комплексу DozoR, яка дасть інструменти для достовірної аналітики та оцінки ефективності маршрутизації міського транспорту.
Також буде можливість за будь-який обраний період часу відстежувати переміщення транспорту, будувати звіт по пробігу, мотогодинам, про перевищення швидкості, час зупинок і стоянок, робочий час водія.

Система також може будувати автоматичні звіти щодо невиконання рейсів і графіків руху, що дає можливість порівняти планову та фактичну роботу як кожної одиниці міського транспорту, так і окремих перевізників.
Загалом можна сказати, що в управління транспорту та зв’язку з’явиться ефективний працюючий інструмент контролю та підтвердження фактів щодо порушення графіку руху громадського транспорту.

  • 0
Добавлено: 5-04-2017, 09:54
0
774

Похожие публикации


Наверх