онлайн казино Украины

На Чернігівщині шахраї ошукують громадян

Поліція Чернігівщини застерігає: замовивши товар на сайті Інтернет-оголошень, розраховуйтесь лише після його отримання! Ні в якому разі не перераховуйте завдаток, або і всю суму наперед ЦЕ ОБМАН!

Вочевидь 18-річний житель Чернігівського району не звернув уваги на це попередження або просто проігнорував його і понадіявся на удачу. Як наслідок — втратив тисячу гривень. Юнак знайшов підходящу модель мобільного телефону на сайті оголошень та вирішив його придбати. Але продавець запропонував йому заплатити та товар наперед.

Після перерахунку вказаної суми на картку продавця, оголошення з сайту зникло, а його телефон перестав відповідати на дзвінки.

За даним фактом поліцією відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство), що передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Також правоохоронці попереджають про інші найбільш поширені способи шахрайств — телефонне та маніпуляції з банківськими картками.

Поліція застерігає та рекомендує:

Коли незнайомець представляється правоохоронцем, лікарем чи знайомим? Терміново вимагає гроші по телефону? Не піддавайтеся на обман, перевірте інформацію, телефонуйте 102!

Якщо по телефону питають термін дії вашої банківської картки, код безпеки на зворотному боці картки або банківські паролі з SMS? Не повідомляйте, це шахраї!

  • 0
Добавлено: 25-03-2017, 09:39
0
846

Похожие публикации


Наверх