Атрошенко не помітив корупції в діях Куца

Атрошенко не помітив корупції в діях КуцаЧернігівський міський голова Владислав Атрошенко не бачить корупції у діях начальника управління ЖКГ Ярослава Куца при проведенні «сумнівних» тендерів на закупвлю електрообладнання та програмного забезпечення для КП ЖЕК-10.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат міськради Ігор Андрійченко.
Зокрема, про сумнівний тендер на придбання софту для кол-центру svoboda.fm вже повідомляла вас в матеріалі «З чернігівського «кол-центру» капає в кишеню дружини начальника ЖКГ?»

Стосовно ж закупівлі електрообладнання, то за припущенням громадського активіста Олександра Гашпара, ЖЕК-10, де начальником працює підлеглий Ярослава Куца ще з часів роботи у Сумах Руслан Волок, закупило електрообладнання виробництва "Курского электроаппаратного завода" у березні 2016 року. Переможцем тендеру на 200 тисяч гривень стало ТОВ "Світлодар 2000", ціна якого була вища, ніж пропозиція ТОВ СМЕНА. Директором фірми-переможця є Дмитро Таран, який на останніх виборах йшов кандидатом в депутати Сумської міської ради по списку партії "Рідне місто" разом з начальником ЖКГ у Чернігові Ярославом Куцем.

Як слідує із відповіді Атрошенка на депутатський запит Андрійченка:
«Мер та його юристи не помітили корупції в діях комунальників. Ці висновки базуються на таких пунктах:
- сторінка О.Гашпара та сайт Події і коментарі(посилання на публікацію якого про тендер із електрообладнанням є у тексті звернення – ред..) не зареєстровані в Національному реєстрі електронних ресурсів тому оприлюднена інформація не є офіційною і відображає виключно суб’єктивне ставлення авторів матеріалу до тих чи інших обставин.

- все було прозоро, тому що закуповувалось через Ргоzorrо
- у організаторів тендеру не виявлено родинного звязку з надавачами програмного продукту, а сам Куц заперечив будь-який свій звязок з цим питанням
- Начальник ЖКГ є безпартійним, тому це не підтверджує його повязаність з колишнім колегою по списку Рідного міста в Сумську міськраду.
- Ніхто не оскаржував тендер» - пише Андрійченко.
Депутат робить припущення, що «Ярослав Куц максимум, що отримав від мера, то попередження робити свої справи так тихо, щоб ніхто про них не міг нічого написати».шаблоны для dle 11.2

  • 0
Добавлено: 19-01-2017, 10:40
0
531

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх