Довіра до поліції зросла і… спричинила сплеск злочинності?

Довіра до поліції зросла і… спричинила сплеск злочинності?У Чернігові спостерігається значне зростання рівня злочинності.
Про це повідомив начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Сергій Кагітін під час «круглого столу» «Поліція та громада Чернігова: шляхи взаємодії», який провели сьогодні, 21 червня, в дискусійному клубі «Експертна думка».
За його словами, сплеск злочинності перевищив минулорічні показники аж на 20-25 відсотків. «З початку року зареєстровано 30 тисяч заяв та повідомлень громадян про злочини і правопорушення, 5 тисяч внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, 800 справ скеровано до суду, 291 особу притягнено до відповідальності. Якщо ж брати статистику станом на лютий, то тоді зростання злочинності складало 48 відсотків. Тобто, маємо позитивний результат», - «заспокоїв» поліційний начальник.
Сам він пояснює стрибок злочинності не стільки падінням рівня життя чернігівців, скільки виявом їхньої довіри до правоохоронців.
«Рівень довіри населення зростає. Я просто на це розраховую і сподіваюся», - наголосив керівник міської поліції.
Як зазначив він, національна поліція нині переживає непростий етап реформування.
«Воно полягає, перш за все, у зміні свідомості кожного поліцейського, у переході від каральних функцій до сервісних. Національна поліція – це, передусім, сервіс. Також наше завдання – створення професійного ядра. Нині триває переатестація співробітників. Завдяки патрульній поліції, значно пришвидшилося реагування на заяви та повідомлення громадян. До вересня у Чернігові буде встановлено камери відеоспостереження за програмою «Безпечне місто». Сподіваюся, що після цього покращиться розкриття злочинів, як це сталося у Прилуках, така система запрацювала тиждень тому», - зауважив Сергій Кагітін.
На запитання журналістів, скільки кримінальних проваджень порушено проти поліцейських Чернігова за минулий рік, він відповісти не зміг або не захотів.
«Ви можете надіслати нам запит і ми відповімо. Просто це не наша компетенція, ці справи веде ГУНП в області», - додав начальник поліції.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 22-06-2016, 09:50
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх