онлайн казино Украины

Володимир Чуланов: «Залишаюся в Чернігові і буду працювати в структурі ФК Десна»

Володимир Чуланов: «Залишаюся в Чернігові і буду працювати в структурі ФК Десна»Вихованець чернігівської Десни Володимир Чуланов завершує кар'єру в 30 років.
Хіба це вік для спортсмена? Але у захисника були на то об'єктивні причини.
В інтрев’ю «Sportarena» Чуланов розповів, чим буде займатися після завершення кар'єри професійного футболіста.
– У жовтні вам виповниться лише 31 рік, але ви вже завершили футбольну кар'єру. Що сталося, чому прийняли таке рішення?
– Бажання грати ще є, але я об'єктивно оцінюю свої шанси. Пропозиції щодо продовження кар'єри ще надходять, ось буквально днями дзвонив Володимир Мазяр і запрошував в рівненський Верес, але я для себе вже все вирішив - я вихованець чернігівського футболу і люблю рідне місто, тому залишаюся тут і буду працювати в структурі футбольного клубу Десна.
Якщо є можливість працювати в рідному місті, де живе моя сім'я, друзі, мої діти, то навіщо ризикувати? З огляду на нинішній стан справ в українському футболі, коли багато клубів просто виживають, а деякі і зовсім зникають з футбольної карти, я вирішив завершити професійну кар'єру і працювати на благо рідного клубу.
– Виходить, ви вже офіційно працюєте в структурі ФК Десна? Що входить до ваших обов'язків?
– Так, з 1 квітня я вже офіційно співробітник футбольного клубу. Спектр моїх обов'язків досить широкий - буду працювати в селекційному відділі. Також на базі спортшколи ми створюємо Десну-2, я буду переглядати молодих і перспективних гравців, і готувати їх для першої команди. По суті, буду посередником між першою і другою командою - моє завдання розповідати головному тренеру про гравців другої команди, на яких варто звернути увагу.
– Чи не боїтеся, що виникне бажання повернутися на поле? Досить часто гравці відновлюють свою кар'єру ...
– З професійним футболом в якості гравця я точно зав'язав, але буду підтримувати форму, буду грати на чемпіонат області і міста. Пропозицій вистачає, так що "почуття футбольного голоду" зможу вгамувати.
– Якщо вже ви вирішили завершити кар'єру в такому ранньому віці, то напевно все зважили. Що для вас означає ФК Десна?
– Чернігів - моє рідне місто, а Десна - моя команда, тому про це можна багато розповісти. Мій батько грав в Десні, сестри грали за чернігівські команди, я сам пройшов усі етапи підготовки в Чернігові і зіграв за Десну понад 200 матчів. В основному складі Десни, з невеликою перервою, я з 2005 року. Я пройшов різні етапи життя з командою, були і поразки, були і перемоги.
Десна зовсім могла зникнути з футбольної карти України, але ми подолали і це, тому я радий, що з'явилася можливість працювати в структурі клубу, а зі свого боку зроблю все можливе для розвитку футболу в Чернігові і, можливо, вийду з Десною в УПЛ вже в як співробітник клубу, а не гравець.
– У суботу відбудеться перша офіційна гри Десни в цьому році на рідному стадіоні, ви будете присутні на матчі?
– Тут не може бути іншої відповіді - я обов'язково буду на грі. Більш того, я впевнений, що і уболівальники підтримають Десну. Все-таки це перша гра в році, цікаво побачити, як змінилася команда, подивитися на нових гравців. Напевно багато хто вже встиг засумувати великим футболом в Чернігові.
Субота вихідний день, очікується хороша погода, в Чернігів приїде сильний суперник, та й Десна зараз показує якісну гру, тому очікую аншлагу на стадіоні імені Гагаріна.

Добавлено: 19-04-2016, 10:04
0
0

Похожие публикации


Наверх