Органи дослідять «недбалість» із виділенням земель лісового фонду

Органи дослідять «недбалість» із виділенням земель лісового фонду16 березня розпочато кримінальне провадження за фактом службової недбалості працівників управління земельних ресурсів у м. Чернігові при передачі у власність земельних ділянок членам садівничого товариства (ч. 1 ст. 367 КК).
Про це Svoboda.FM повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Було встановлено, що службові особи управління надали позитивні висновки про відповідність технічної документації 9 земельних ділянок вимогам Земельного кодексу, що стало підставою отримання членами товариства державних актів.
Однак до загальної площі переданих у власність земель протиправно включено не тільки ділянки садового товариства, а й землі лісового фонду, надані рішенням Чернігівської облради у 2001 році ДП «Чернігіврайагролісгосп» для ведення лісового господарства на праві постійного користування.
Погодження зазначеним підприємством на вилучення земельних ділянок лісу з постійного користування не надавалися, рішення щодо їх виводу з лісового фонду не приймалися.
Згідно з Лісовим кодексом України ліси, які знаходяться в межах території України, є об’єктом права власності Українського народу та національним багатством України.
Діями службових осіб управління земельних ресурсів у м. Чернігові щодо неналежної перевірки поданої технічної документації та погодження надання у власність земельних ділянок завдано істотну шкоду інтересам держави.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснює Чернігівський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області, процесуальне керівництво – Чернігівська місцева прокуратура.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 18-03-2016, 10:08
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх