онлайн казино Украины

Перехід біля готелю «Україна» буде європейського рівня

Перехід біля готелю «Україна» буде європейського рівняІноземний інвестор прийняв рішення про свою участь в реконструкції підземного переходу на перетині проспектів Перемоги та Миру в Чернігові. Про це повідомив заступник директора КП «Чернігівбудінвест» Олександр Сердюк.
Проект реконструкції, зроблений за підтримки міського голови Олександра Соколова, передбачає повну реконструкцію споруди.
Повністю відновлять сходи, підлогу, стіни та перекриття. Крім того, без звуження проходів, під землею побудують магазини, бутіки та кафе.
«Поруч з переходом будуватимуться значні підземні торгові площі, співставні за обсягом із тими, що в переході на перехресті проспекту Миру і вулиці Щорса. При цьому проходи зменшуватися не будуть. Перший етап реконструкції, який пов’язаний із повним перекриттям дороги, має пройти за три місяці. З частковим – до п’яти. Максимум за шість-вісім місяців після початку робіт перехід повністю відкриють для пішоходів. Торгові площі можуть добудовувати пізніше. Все будівництво має завершиться за рік-півтора», - сказав Олександр Сердюк.
Торгові площі облаштують між виходами та проходами, що вже існують. Загальна площа майбутньої споруди – 3,3 тисячі квадратних метрів, половину з неї займуть проходи, половину – торгівля. Виходи накриють скляними перекриттями. Приміщення ж освітлюватиметься штучним світлом.
Олександр Сердюк зазначив, що проект реконструкції уже пройшов усі експертизи й готовий до втілення. У разі, якщо однин інвестор передумає, знайдуть іншого. Або розпочнуть реконструкцію входів за кошти міської ради. Але облаштування розпочнуть у будь-якому випадку.

Добавлено: 10-11-2015, 10:08
0
0

Похожие публикации


Наверх