онлайн казино Украины

ЧЕСНО закликає Атрошенка і Соколова провести дуель. Телевізійну

ЧЕСНО закликає Атрошенка і Соколова провести дуель. ТелевізійнуУчасникам повторного голосування з виборів Чернігівського міського голови Олександру Соколову та Владиславу Атрошенку
Регіональне представництво громадського руху ЧЕСНО в Чернігівській області
ЗВЕРНЕННЯ
Шановні кандидати, світова демократична практика полягає, зокрема, в тому, що кандидати під час виборів переконують виборців у привабливості своєї позиції під час публічних дебатів.
Як відомо, історія політичних дебатів починається з античної Греції, коли дебати використовували, як демократичний метод обговорення законів..
Тож, громадський рух ЧЕСНО звертається до учасників другого туру з пропозицією провести між собою дебати до дня повторного голосування з виборів Чернігівського міського голови.
Представники громадського руху ЧЕСНО можуть виступити незалежною стороною, що гарантуватиме об’єктивність та неупередженість під час підготовки (визначення формату та місця проведення) та проведення таких дебатів.
Про готовність для проведення таких дебатів просимо уповноважених представників кандидатів повідомити координатора громадського руху ЧЕСНО в Чернігівській області Павла Пущенка.

Добавлено: 6-11-2015, 11:51
0
0

Похожие публикации


Наверх