онлайн казино Украины

Вітаємо Чернігівський драмтеатр з перемогами на Краківському фестивалі!

З великим успіхом пройшов виступ Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка на ІV Міжнародному Фестивалі Українського Театру «Схід – Захід», який відбувся у квітні цього року в польському місті Кракові. У насиченій цьогорічний програмі фестивалю, що проходить під гаслом «Крізь терни – до зірок», брали участь професійні та аматорські колективи з багатьох регіонів України, зокрема, з Києва, Одеси, Харкова, Сумщини.
Чернігівці представляли на Краківському фестивалі «Комедію помилок» Вільяма Шекспіра у постановці художнього керівника – головного режисера театру, заслуженого артиста України Андрія Бакирова, яка була відзначена як краща на фестивалі «Золоті оплески Буковини»-2015, а на XVIII Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії» (Херсон, 2016) здобула Гран-прі фестивалю.
Творча робота шевченківців здобула прихильність і бурхливі оплески захоплених польських глядачів та була відзначена у двох номінаціях фестивалю:
- Дипломом лауреата ІV-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру «Схід – Захід» у Кракові серед кращих вистав в категорії професійних театрів;
- Дипломом фестивалю за кращу режисерську роботу нагороджено заслуженого артиста України Андрія Бакірова.
Крім захоплених відгуків польських глядачів, театр отримав запрошення до участі у п’ятому Краківському фестивалів, який проводитиметься наступного року. Чернігівці також мали можливість представити свою роботу варшавському глядачеві на сцені театру «Друга зона», співпраця з яким була започаткована на Чернігівському фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі».
Вітаючи з блискучим виступом на цьому престижному міжнародному театральному форумі, бажаємо творчому колективу Чернігівського облмуздрамтеатру яскравих новочасних сценічних робіт, прихильності вдячних глядачів, вагомих здобутків і нових перемог на наступних фестивалях і конкурсах як в Україні, так і за її межами.

  • 0
Добавлено: 14-04-2017, 15:38
0
6 227

Похожие публикации


Наверх