онлайн казино Украины

Історія "стосунків" Ющенка і Тимошенко: від дружби до відвертої ворожнечі

Історія "стосунків" Ющенка і Тимошенко: від дружби до відвертої ворожнечіЗараз Віктор Ющенко вважає, що Юлія Тимошенко діє в інтересах Кремля. А починалося все з трепетної дружби, обіймів і співпраці.
У 1999 році Тимошенко призначають віце-прем'єром в уряд Ющенка.

За два дні до початку виборчої кампанії 2004 року Тимошенко і Ющенко підписують угоду про створення коаліції "Сила народу".

На Помаранчевій революції Тимошенко і Ющенко стояли пліч-о-пліч. Після цього Ющенко стає Президентом, а 4-го лютого 2005 Тимошенко стає прем'єром.

Але мирне співіснування політиків тривало не довго… 8 вересня 2005 року Ющенко відправляє Тимошенко у відставку

Після перевиборів БЮТ у парламенті налічує другу за чисельністю фракцію. А 18 грудня 2007 року Тимошенко знову стає прем'єром.

У березні 2010 Юля втратила посаду глави уряду. Тоді й розпочинаються карні справи супроти Юлії Тимошенко та її соратників. 11 жовтня 2011 суд визнав Тимошенко винною.

Тимошенко відбувала покарання у Качанівській виправній колонії № 54 і вийшла на волю під час Майдану 22 лютого. Однак її колишнього друга і соратника Віктора Ющенка поруч не було. Більше того, в останньому інтерв’ю "Українській правді" він заявив, що не був на Майдані саме через Тимошенко.

Добавлено: 25-12-2014, 22:20
0
0

Похожие публикации


Наверх