![онлайн казино Украины](http://ch.ua/files/banners_1000x40.png)
Членів виборчих комісій не запрошують на засідання
![Членів виборчих комісій не запрошують на засідання Членів виборчих комісій не запрошують на засідання](http://ch.ua/uploads/posts/2012-10/thumbs/1349426294_4979f63569c3b4a23a20b11be4ae83370481b2a0.jpg)
Про це "Високому Валу" повідомив член ОВК Сергій Соломаха.
За його словами голова окружної комісії комуніст Солдатов не попередив його як члена комісії про чергове засідання. Пояснення було простим - "не зміг додзвонитися" на стаціонарний телефон. Як виявилося, "проігнорували" не лише Сергія Соломаху, а й інших членів комісії:
Як відомо, голова ОВК №205 "прославився" тим, що відмовився складати присягу українською мовою, а на самій комісії представнику "Батьківщини" була безпідставно заборонена відеозйомка.