онлайн казино Украины

Рада поширила програму пільгових кредитів на виробників зброї

 Верховна Рада ухвалила закон, який надає можливість підприємствам оборонно-промислового комплексу мати доступ до державної програми "Доступні кредити 5-7-9".

 

Про це повідомив заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський у Facebook.

 

Відповідно до закону, для виробників зброї відсоток пільгового кредиту буде 7% на інвестиції і 9% – на обігові кошти. Отже товари власного виробницва у магазинах воєнторг модуть стати значно доступнішими. А купляти фому на сайті https://messer.com.ua/ та інші товари Українського виробництва стане зручніше.

 

Максимальна сума кредиту, які можуть взяти підприємства становить 500 млн грн. Адмініструватиме цю програму Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

 

"Розвиток власного виробництва має бути ключовим пріоритетом держави. Це і є суть політики Зроблено в Україні. Чим більше вироблятимемо самі – і зброї, і боєприпасів, і товарів цивільного призначення, тим міцніше буде наша економіка і наша оборона", – наголосив Кисилевський.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів розробляє програми пільгового кредитування приватних оборонно-промислових підприємств,, які діятимуть за принципом "Доступних кредитів 5-7-9".

Похожие публикации


Наверх