iTunes 11 - найочікуваніша новинка листопада для користувачів iPhone і iPad

iTunes 11 - найочікуваніша новинка листопада для користувачів iPhone і iPadВчора компанія Apple анонсувала нову версію свого мультимедійного комбайну iTunes. Компанія збиралася випустити музичний додаток ще на початку місяця, але з невідомих причин, перенесла анонс на кінець листопада. Зате зараз iTunes працює дуже стабільно.

При цьому оновлення вийшло як для користувачів Mac OS X, так і для користувачів Windows.

Новий iTunes отримав змінений інтерфейс, що дозволяє з легкістю керувати своєю медіатекою, нові, що значно спрощують взаємодію з програмою функції на зразок In the Store або Up Next. Крім цього, Apple переробила і сам магазин iTunes Store під нову версію програвача.

Одним з найважливіших нововведень стала більш поглиблена підтримка iCloud в iTunes 11. Тепер поставивши на паузу фільм на своєму комп'ютері, ви зможете продовжити його перегляд на iPad або iPhone з того місця, де був зупинений перегляд.

Окрім вищезгаданих змін, нова версія програми отримала масу змін інтерфейсу, починаючи від колірного оформлення і закінчуючи функціоналом і доповненнями.

До слова, у цьому році Apple заробила більше, ніж Microsoft, eBay, Google, Yahoo!, Facebook і Amazon разом.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 3-12-2012, 12:07
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх