Samsung підвищила ціни на процесори для Apple на 20%

Samsung підвищила ціни на процесори для Apple на 20%Samsung збільшила вартість процесорів для Apple на 20%, повідомляє видання The Chosun Ilbo. Південнокорейський виробник випускає ряд компонентів для iPhone і iPad, хоча сам конкурує з Apple на ринку мобільних пристроїв.

В жодній із компаній поки що ситуацію ніяк не прокоментували.

Це перший випадок підвищення компанією Samsung цін на процесори для портативної електроніки Apple. Джерело зазначає , що Apple прийняла ці умови, оскільки лише Samsung здатна задовольнити такі великі обсяги виробництва.

Причини підвищення цін наразі не відомі, але припускають, що воно пов'язане із значними інвестиціями корейської компанії в переоснащення одного із своїх заводів для складання чіпів.

З'явилась інформація, що Apple поступово відмовиться від корейського партнера. Зараз компанія активно вибудовує партнерські відносини з тайванським чіпмейкером TSMC. Передбачається, що тестове виробництво нових процесорів Apple на потужностях тайванської компанії може стартувати вже на початку 2013 року.

Нагадаємо, Samsung вже планує припинити постачати Apple рідкокристалічні екрани з 2013-го. Причиною цього називають жорсткий контроль Apple системи постачання, що негативно впливає на прибутки Samsung.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 15-11-2012, 11:07
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх