У DARPA працюють над системою передбачення злочинів

У DARPA працюють над системою передбачення злочинівУ фільмі "Особлива думка" герой Тома Круза користувався не просто фантастичним комп'ютером з голографією і управлінням жестами, а машиною для передбачення злочинів. Саме над таким пристроєм працюють в відомому агентстві передових оборонних дослідницьких проектів DARPA.

Проект отримав назву Cognitive Engine і являє собою систему штучного інтелекту (ШІ), що аналізує величезні відео-потоки і виявляє потенційних злочинців. Простіше кажучи, розпізнає образи, об'єкти і поведінку, потім порівнює їх з поведінковими шаблонами, що містять приклади поведінки, які спецслужби вважають нормальними і не створюють загрозу безпеці.

Система зможе сповіщати спецслужби для того, щоб вони вчасно вжили відповідних заходів. Зрозуміло, це не означає, що уповноважені особи будуть сліпо слідувати попередженням "програмного пророка", а спершу проаналізують і вже потім приймуть рішення: діяти чи давати відбій тривоги.

До слова, британські науковці створили біонічну руку, яка далеко не перша в історії, але від попередників відрізняється удвічі нижчою ціною.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 13-11-2012, 12:07
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх